DANTŲ GYDYMAS SEDACIJOJE – DAUGIAU JOKIOS BAIMĖS IR STRESO

Home » Uncategorized @lt » DANTŲ GYDYMAS SEDACIJOJE – DAUGIAU JOKIOS BAIMĖS IR STRESO

 

Daugumai pacientų vizitas pas odontlogą yra būtinybė ir kelia šiokį tokį stresą. Kai kurie pacientai patiria tokį didelį stresą, kad mieliau renkasi neiti pas gydotoją. Gyd. Rūta Trapnauskė savo pacientams ir ne tik, turi itin gerų žinių – nuo šiol klinikoje taikoma sedacija! Interviu su gyd. Rūta Trapnauske:

Kaip kilo mintis klinikoje pradėti taikyti sedaciją?
Mūsų klinikos specialistams rūpi kokį gydymą suteikiame, todėl nuolat plečiame savo žinias, naudojame naujausias gydymo priemones bei rūpinamės, kad pacientas patirtų kuo mažiau streso gydymo metu, taigi, nuo šiol galime pasiūlyti azoto oksido ir intraveninę sedaciją savo pacientams.

Kas yra sedacija?
Sedacija – tai laikinas sąmonės slopinimas ir raminimas naudojant medikamentus. Šią procedūrą gali atlikti gydytoja Rūta Trapnauskė, įgijusi specialų išsilavinimą ir pasiūlyti du labiausiai paplitusius ir moderniausius sedacijos būdus – azoto oksido bei intraveninę.

Dažnai žmonės painioja sedaciją su narkoze, tad kas yra toji sedacija?
Sedacijoje gali būtų atliekamos visos dantų gydymo procedūros. Tinkamai parinktas sedacijos būdas padeda nuslopinti baimę ir stresą prieš pradedant gydymą. Viso vizito metu sedacija padeda išlikti ramiam, o po procedūdos pacientui nelieka nemalonių prisiminimų. Sedacija taip pat palengvina ilgas gydymo procedūras – pacientas gali atsipalaiduoti, o gydytojas kokybiškai atlikti gydymą, ypač tais atvejais, kai pacientams sunku išsėdėti kėdėje, jaučiamas pykinimo refleksas.
Taigi, sedacija gali sutaupyti laiko pacientui, per vieną vizitą pas gydytoją galima atlikti daugiau procedūrų.

Vaikų gydymas sedacijoje
Dažniausiai patys mažiausi mūsų pacientai patiria didžiausią stresą. Vaikai negali ramiai nusėdėti odontologo kėdėje, kiekvienas gydytojo prisilietimas atrodo skausmingas. Gydytojui sunku apžiūrėti pacientą, nustatyti problemą ir suteikti tinkamą gydymą.

Tokiose situacijose puikiai gali pagelbėti sedacija, naudojant azoto oksido dujas. Vaikui, įkvėpus šių bekvapių ir beskonių dujų, jis aprimsta, nejaučia skausmo, tačiau išlieka budrus ir viską pilnai suvokia.

Kadangi dujų poveikis ir pasišalinimas iš organizmo yra greitas, šis sedacijos būdas yra laikomas itin saugiu ir tinkamiausiu vaikams.

Intraveninė sedacija
Intraveninė sedacija labiausiai skirta tiems, kurie itin bijo gydymo procedūrų, ar jaučia stiprų pykinimo refleksą. Šis sedacijos būdas taip pat padeda, kai reikia atlikti ilgas gydymo procedūras, taip pat sumažina paciento nuovargį, padeda jam atsipalaiduoti. Atliekant intraveninę sedaciją, vaistai suleidžiami į veną ir pacientas pasineria į lengvą miegą, bet reaguoja į aplinkos dirgiklius, girdi gydytojo nurodymus, todėl intraveninės sadacijos negalima lyginti su narkoze. Vis dėlto, iš dalies ar visiškai neprisimena procedūros, nemalonių garsų ir kvapų.

Kokias procedūras atliksite taikant sedaciją?
Atliksime tiek terapinį gydymą sedacijoje, tiek chirurgines procedūras, tokias kaip implantacija ar protinių dantų šalinimas.

 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/londondent/domains/londondent.com/public_html/wp-content/themes/wellness/single.php on line 41

Adresas

Privati odontologijos klinika
145A Albert Road North Woolwich
London E16 2JD
Jungtinė Karalystė

Tel:02074 746 987
Mob: 07883 895 355
info@londondent.com

Developed by Tomo Solutions