INVISALIGN

trio_kleinDažnai pasvajojate apie galimybę išsitiesinti dantis, nejaučiant diskomforto ir nevengiant šypsotis? Kam svajoti, jeigu galite tai įgyvendinti? Su šiuolaikinių modernių technologijų pagalba dantis galite išsilyginti ir be breketų – nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, nei poreikių. Nematomų, plonyčių Invisalign kapų sistema svajonę gali paversti realybe: gydymo metu tik jūs pats žinosite, kad jas dėvite.

Kas yra Invisalign kapų sistema?

Tai labai tvirtų, permatomų kapų sistema, gydymo metu visiškai nepastebima burnoje.Invisalign kapas galite laisvai išsiimti valgant, valantis dantis ar bet kuriuo kitu metu. Kapas reikia keisti kas 4-6 savaites, kiekviena kapų sistema sukuriama specialiai jūsų poreikiams.

Jeigu jūsų darbas reikalauja nuolatinio bendravimo su žmonėmis ar esate draugų kompanijos siela – jums nebereikės laužyti galvos, kaip išvengti nemalonaus aplinkinių dėmesio gydymo metu. Tik pats vienas žinosite, kad dėvite Invisalign kapas. Be kita ko, prieš jas įsidedant, galėsite išstudijuoti 3D gydymo planą, tad tiksliai žinosite, kaip atrodys jūsų dantys kiekviename gydymo etape bei galėsite pamatyti galutinį rezultatą.

Ar Invisalign kapos gali man padėti?

Labai svarbu žinoti, kad Invisalign kapų sistema gali padėti bet kokio amžiaus pacientams – išsitiesinti dantis niekada nevėlu. Vyriausias pacientas Invisalign istorijoje buvo virš aštuoniasdešimties! Ši sistema gali sėkmingai ištaisyti dantų susigrūdimą, tarpus tarp dantų, gilų sąkandį ir t.t.

Kaip viskas vyksta?

Visų pirma, jums reikės pasikonsultuotu su gydytoju, kuris nuspręs, ar Invisalign sistema tinkamiausias variantas. Tuomet bus sudarytas planas, daromos fotografijos, nuimami antspaudai. Ši informacija keliaus į Invisalign laboratoriją JAV, kur ir bus pagamintos kapos. Jų kiekis priklausys nuo individulių poreikių, tad ir kapų kaina gali kisti, priklausomai nuo gydymo trukmės bei kapų skaičiaus. Gydymas dažniausiai užtrunka nuo 9 iki 18 mėnesių. Milimetras po milimetro dantys bus atstatomi į vietą be papildomo streso ir diskomforto.

Nepamirškite šypsotis

Norėdami sužinoti daugiau apie šią unikalią gydymo sistemą, apsilankykite pas mūsų specialistą, kuris suteiks visą reikiamą informaciją bei patars jūsų individualiu atveju. Jeigu nuspręsite išsilyginti dantis su Invisalign kapomis – nepamirškite šypsotis!

Adresas

Privati odontologijos klinika
145A Albert Road North Woolwich
London E16 2JD
Jungtinė Karalystė

Tel:02074 746 987
Mob: 07883 895 355
info@londondent.com

Developed by Tomo Solutions