Pokyčių projekto dalyvė: „Skausmą atperka galutinis rezultatas“

Home » Verta žinoti » Pokyčių projekto dalyvė: „Skausmą atperka galutinis rezultatas“

Pasaulyje itin populiarūs televizijų vykdomi pokyčių projektai, kurių metu pakeičiama dalyvių išvaizda. Būtent tokį projektą surengė ir Londono lietuvių klinika „North Woolwich Dental Practice“ kartu su laikraščiu „Info ekspresas“. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad patobulinti žmogaus išvaizdą – greita ir paprasta, tačiau taip toli gražu nėra.

Apie pokyčių programos užkulisius pasakojo projekte dalyvavę profesionalūs medikai bei grožio specialistai ir neatpažįstamai pasikeitusi konkurso laimėtoja Edita Klingienė. Paklausta, kokios procedūros jai buvo atliktos per metus trukusį projektą, moteris šypsojosi: „Visokiausios. Pradedant dantų gydymu, dantų kanalo pergydymu, dantų rovimu, baigiant botokso, rūgšties injekcijomis ir ilgalaikiu antakių makiažu. Pagauta azarto dar ir lūpas „įsigijau“. Dantų gydymą lietuvei atliko 35-erius metus šioje srityje dirbantis „North Woolwich Dental Practice” bei „Ipswich Lower Brook Dental Surgery” gydytojas Andrius Pocius bei gydytoja Veronika Chrisanova. „Editai aš atlikau kosmetinį atstatomąjį protezavimą, nes ji turėjo prastos kokybės protezų bei blogai sugydytų dantų. Implantavimo šiai pacientei nereikėjo. Dantų kanalų gydymus atliko Veronika Chrisanova”, – pasakojo specialistas.

Edita prieš projektą.

Edita prieš projektą

Nei medikai, nei E. Klingienė neslėpė, kad skausmo gydant dantis būta ir nemažai, tačiau moteris labai norėjo „holivudinės šypsenos“ ir iki šiol jaučiasi dėkinga gydytojams, kurie ne tik išpildė jos norą, bet ir neleido nuleisti rankų sunkiausiomis akimirkomis. „Projekto metu labiausiai patiko specialistų profesionalumas, palaikymas, kai tikrai jau norėjosi viską mesti ir „bėgti į krūmus“. Veronikos ir Andriaus kartojimas: „Na, jau viskas nebetoli, dar kartelis ir turėsi „holivudinę šypseną“ vertė suimti save į rankas ir eiti iki galo“, – prisiminimais dalinosi projekto dalyvėPo dantų tobulinimo Editą į savo rankas paėmė odontologė ir nechirurginės veido estetikos specialistė Lina Strachan. 8-erius metus moterų veidus Anglijoje gražinanti lietuvė pasakojo nuolat tobulinanti savo žinias: „Darbe naudoju naujausias technologijas, pavyzdžiui: 3D veido „pakėlimas” hialurono rūgšties užpildais, veido „pakėlimas” PDO siūlais, taip pat ir senas geras procedūras: botokso injekcijas,mezoterapiją, cheminį šveitimą”. Specialistė pasakojo, kad dailindama Editos veidą stengėsi pasiekti kuo natūraliau atrodančių rezultatų, mat projekto dalyvė – itin jaunatviška moteris. „Editai atliktos botokso injekcijos kaktoje, aplink akis ir apatiniame veido trečdalyje. Taip pat 3D veido „pakėlimas” hialurono rūgštimi (skruostai, paakiai pripildyti hialurono rūgšties). Raukšlės nuo nosies iki lūpų irgi pripildytos hialurono”, – apie procedūras kalbėjo ekspertė.

Gyd. Lina Strachan.                               Gyd. Andrius Pocius.                       Gyd. Veronika Chrisanova.

Gyd. Lina StrachanAndrius PociusGyd. Veronika Crisanova

Grožio procedūrų specialistė gyrė projekto dalyvę, sakydama, kad šios veidas – išraiškingas, tad procedūromis tereikėjo padailinti bruožus, tuo pat metu išvengiant dirbtinės išvaizdos. „Rezultatas pasiektas labai natūralus, kad ji vis dar galėtų šypsotis ir judinti antakius, tik be raukšlių. Sustingę nuo pernelyg didelių dozių botulino veidai dabar nemadingi. Taipogi botokso pagalba pakeliau jos lūpų kampučius, kad veido išraiska nebūtų liūdna ir pavargusi. Tai nepakeitė Editos šypsenos”, – apie procedūrų subtilybes kalbėjo L. Strachan.

Odontologijos ir veido estetikos klinikoje, Ipswiche dirbanti moteris pasakojo, jog botokso ir hialurono rūgšties procedūros Editai atliktos ne tik tam, kad būtų išlygintos raukšlelės, tačiau ir siekiant sumažinti „nuvargusio veido“ įspūdį. Populiari mintis, jog veido injekcijomis savo išvaizdą tobulina tik grožio kulto besivaikančios gražuolės ar prabėgusių metų atsikratyti bandančios garsenybės, pasirodė neteisinga. „Edita buvo praradusi riebalinį audinį skruostuose ir paakiuose, kas suteikė jos veidui nuovargio įspūdį ir ją sendino.  Speciali hialurono rūgštis buvo suleista į skruostus ir paakius, procedūra atlikta naudojant kaniulę, ne adatas. Kaniulė, kuri dažnai vadinama „stebuklinga adata”, yra buka ir nepažeidžia audinių, todėl mėlynių tikimybė – minimali. Nėra rizikos pažeisti kraujagysles ir nervų struktūras, esančias veido audiniuose“, – sakė L. Strachan.

Gydytoja Laura Bartaševičienė

image

Be šių grožio procedūrų, Editai atliktas ir ilgalaikis antakių makiažas. Šią užduotį įgyvendinti ėmėsi dešimtmetį grožio procedūras atliekanti linergistė, Laura Bartaševičienė. „Norint gauti nepriekaištingą rezultatą permanentinio makiažo procedūra yra visą laiką kartojama vieną, o reikalui esant ir daugiau kartų. Po procedūros ir dar po keturių savaičių Editai atliktos korekcijos. Moteris šia procedūra liko patenkinta.”, – pasakojo L. Bartaševičienė.

Editai atliktas ilgalaikis antakių dažymas.

antakiai

 

Paklausta, kaip jautėsi visus metus trukusio projekto metu, Edita atviravo, kad buvo visko: „Vykstant projektui tikrai buvo jausmų sumaištis. Nemeluosiu, buvo metas, kai norėjosi viską nutraukti. Tik dukters ir specialistų drąsinama, baigiau šitą projektą. Visos procedūros mane vertė ašaroti. Esu be galo jautri asmenybė. Ačiū specialistams, kurie puikiai suprato mano jautrumą ir kiekvieną kartą mane drąsindavo. Nuostabūs odontologai Veronika ir Andrius. Labai šiltai juos prisimenu. Ką jau kalbėti apie grožio kūrėjas Liną ir Laurą. Fantastiškos ir jautrios kitam žmogui moterys“.

Nors pokyčių projektas truko ilgai, o po kiekvienos atliktos procedūros lietuvei teko iškęsti gijimo procesus bei pakartotinį gydymą, Edita negali atsidžiaugti rezultatais. Konkurso laimėtoja tvirtino esanti be galo patenkinta ir dėkinga jos išvaizda pasirūpinusiems žmonėms. „Be abejo džiaugiuosi, ypač dėl holivudinės šypsenos. Fantastiškas jausmas, kai gali plačiai ir drąsiai šypsotis. Tik nepagalvokite, kad buvau kokia bedantė iki projekto. Raukšlės lieka raukšlėmis, su jomis įmanoma susitaikyti, o šypsena yra kaip vizitinė kortelė“, – šypsojosi Edita.

Visi specialistai, lyg sutarę tvirtino, kad jų klientų sąrašas – platus, tačiau ypač dažnai klinikose bei grožio salonuose apsilanko Anglijos lietuviai. Gydytojas A. Pocius tvirtino, jog pagrindiniai jo pacientai Londono klinikoje – lietuviai. Jam pritarė ir L. Bartaševičienė, pridėdama, kad žinia apie jos atliekamas grožio procedūras sklinda iš lūpų į lūpas. „Lietuvės dažnai į mane kreipiasi, ir turiu daug nuolatinių klienčių, kurios mane rekomenduoja savo draugėms”, – sakė ir L. Strachan.

Paklausta ar iškentusi tiek skausmo bei pažinusi grožio procedūrų bei pokyčių projektų užkulisius, Edita rekomenduotų panašią programą kitoms moterims, lietuvė energingai atsakė teigiamai. „Buvo daug skausmo, turbūt nereikia niekam pasakoti, koks jausmas, kai skauda dantį. Tačiau, per kančias – į žvaigždes. Neslėpsiu, pasibaigus projektui lengviau atsikvėpiau, tačiau tikrai buvo verta. Nežiūrint nemalonių pojūčių, galutinis rezultatas – puikus. Ir tik dėl profesionalių savo srities ekspertų bei, žinoma, mane palaikiusios dukters”, – pokyčių projektą apibūdino dalyvė.

Edita pasibaigus pokyčių projektui.

Edita pasibaigus projektui

„Edita buvo labai patenkinta, kad atrodo jaunatviškiau ir mažiau pavargusi. Tokiai jaunatviškai ir gyvybingai asmenybei, manau, svarbu atrodyti patraukliai ir natūraliai bet kuriuo metu”, – savo nuomone dalinosi veido estetikos specialistė L. Strachan.

Pasibaigus gydymo procedūrų maratonui, projektą vainikavo „Mystic“ grožio salono darbuotojų Editai sukurta šukuosena bei makiažas. Projekto akimirkas įamžino fotografė Dovilė Alijauskaitė.

 

 

 

 

 

 

Adresas

Privati odontologijos klinika
145A Albert Road, North Woolwich
London E16 2JD
United Kingdom

Tel: 02074 746 987
Mob: 07883 895 355
info@londondent.com

Darbo laikas:
Pirmadieniais - Ketvirtadieniais: 11:00-20:00
Penktadieniais: 8:00 - 18:00
Šeštadieniais: 09:00-17:00
Sekmadieniais: tik su išankstine rezervacija

Odontologijos klinika Poplar

Privati odontologijos klinika Poplar
Poplar Dental & Medical Clinic

21 Morris road, Poplar
London E14 6FF
United Kingdom

Tel: 02075 150 344
Mob: 07578 728 787
info@poplardentist.co.uk
www.poplardentist.co.uk

Darbo laikas:
Darbo dienomis: 11:00-20:00
Šeštadieniais: 09:00-17:00
Sekmadieniais: uždaryta

Susisiekite su mumis
Developed by Tomo Solutions
Wordpress SEO Plugin by SEOPressor