Vitalijus Pancerovas


Warning: Use of undefined constant medium - assumed 'medium' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/londondent/domains/londondent.com/public_html/wp-content/themes/wellness/page.php on line 16

Implantuojantis gydytojas

Vitalijus Pancerovas

2009 – 2014: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, odontologo kvalifikacija;

2018 – 2020: Univeristy College London, Burnos ir veido-žandikaulių chirugija, magistras.

Europos Osteointegracijos draugijos narys nuo 2021. 

„SlowDentistry“ asociacijos narys nuo 2021. 

Atliekamos procedūros: burnos chirurgija, dantų implantacija, kaulinių defektų atstatymas, minkštųjų audinių plastika ir periodontologija, protezavimas ant implantų, sąkandžio rekonstrukcija.

Gyd. Vitalijų Pancerovą odontologija žavi ne vien tik kaip medicinos specialybė – jis ją mato kaip galimybę padėti pacientams atkurti suprastėjusią gyvenimo kokybę. Šypsena yra instrumentas, kuriuo mes save supančiai aplinkai parodome, jog esame laimingi. Sąmoningai, o kartais ir ne, vengiant šypsotis, ar slepiantis, akivaizdu, nukenčia paciento psichologinis gerbūvis ir pasitikėjimas savimi. Taip pat dėl prarastų dantų sutrikęs kramtymas ir kalba, ar patiriamas skausmas – turėtų būti tie ženklai, kurie parodo kelią link odontologo kabineto, nes jų ignoruoti nevertėtų. Galimybė padėti pacientams susigrąžinti sveikus dantis ir šypseną yra gyd. Vitalijaus pagrindinė užduotis, o kartu ir malonumą teikiantis darbas. Todėl, suderinus paciento pasiryžimą ir gydytojo įgūdžius, galima saugiai ir betarpišai bendraujant pasiekti džiugių ir ilgai tarnaujančių rezultatų.

Adresas

Privati odontologijos klinika
145A Albert Road North Woolwich
London E16 2JD
Jungtinė Karalystė

Tel:02074 746 987
Mob: 07883 895 355
info@londondent.com

Developed by Tomo Solutions